Bel Fuse XRCM60-15
Dc-Dc Converter, 15V, 4A Rohs Compliant: Yes |Bel Power Solutions XRCM60-15
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet17ページ3年前
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2020-12-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
説明
DC-DC CONVERTER, ENCLOSED, RAILWAY, 60W, 15V@4A. 16.8-137.5V IN, XRMC60 SERIES
Isolated Chassis Mount DC/DC Converter, Railway, 60 W, 1 Output, fixed, 15 V, 4 A, Regulated, Enclosed
DC-DC Regulated Power Supply Module
Module DC-DC 1-OUT 15V 4A 60W 8-Pin