Bel Fuse XRCM60-12K
DC-DC Regulated Power Supply Module
Production
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
Sager ElectronicsXRCM60-12K01
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet17ページ3年前
Sager Electronics
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
説明
Bel POWER SUPPLY;XRCM60-12K;DC-DC;IN 16.8to137.5V;OUT 12V;5A;60W;172x50x32mm;CONVECTION COOLING;PLUGGABLE CONNECTORS
DC to DC Converter 1-OUT 12V 5A 60W