Bel Fuse XRCM60-12
Dc-Dc Converter, 12V, 5A Rohs Compliant: Yes |Bel Power Solutions XRCM60-12
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet17ページ3年前
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
-3.23%
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2020-12-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
説明
DC-DC CONVERTER, ENCLOSED, RAILWAY, 60W, 12V@5A. 16.8-137.5V IN, XRMC60 SERIES
Isolated Chassis Mount DC/DC Converter, Railway, 60 W, 1 Output, fixed, 12 V, 5 A, Regulated, Enclosed
Module DC-DC 110VIN 1-OUT 12V 5A 60W 8-Pin
BEL POWER SOLUTIONS INC DCDC, RCM, 16.8¡ú 137.5 V , 12V , 60W
DC-DC Regulated Power Supply Module
DC/DC Converter Isolated 12V 60W