Bel Fuse PSC5A12-7IR
Module DC-DC 1-OUT 5.1V 12A 61.2W 9-Pin
NRND
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
North Star MicroNS-PSC5A12-7IR連絡先
7d
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet22ページ4年前
Datasheet17ページ14年前
Electro Sonic
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
3Dダウンロード
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date1994-10-01
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 4 months ago)
説明
DC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 61.2W, Hybrid
SWITCHING REGULATOR 61.2W 5.1V
DC/DC CONVERTER 5.1V 61W