Bel Fuse 0697W5000-02
Electric Fuse, Time Lag Blow, 5A, 350VAC, 72VDC, 100A (IR), Through Hole, MICRO
データシート & ドキュメント
Bel Fuse SCT
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 11 months ago)
関連部品
Bel Fuse0697A6300-01
RSTA 6.3-BULK (0697A6300-01) 2-Pin Radial Fuse Rectangular Time Lag IEC Short Leads 6.3A
RSTA 6.3-AMMO (0697A6300-02) 2-Pin Radial Fuse Rectangular Time Lag IEC Bulk Pack 5A
Bel Fuse0697W6300-02
Electric Fuse, Time Lag Blow, 6.3A, 350VAC, 72VDC, 100A (IR), Through Hole, MICRO
説明
Fuse, PCB Leaded, 5 A, 350 VAC, 72 VDC, 0697W, Time Delay, Radial Leaded
2-Pin Radial Fuse Rectangular Time Lag IEC Ammo Pack 5A
Plastic Body, Radial Lead, 5A, 350V AC, 72V DC, RoHS
Bel Fuse SCT
FUSE BRD MT 5A 350VAC 72VDC RAD