ASJ CR16-471-JY
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 470ohm, 75V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Production
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
RutronikWRC6048520,00020K
6h
Classic ComponentsCR16-471-JY40,000
2d
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet22ページ3年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+600%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
RC0603 470R 5% 0,1W TK100