ASJ CR16-3013-FK
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 301000ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet22ページ3年前
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
説明
RC0603 301K 1% 0,1W TK100