Advanced Energy AEO20A48N-6L
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 5V 20A 120W 8-Pin 1/8-Brick
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ19年前
Datasheet26ページ20年前
Newark
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
関連部品
Module DC-DC 1-OUT 5V 20A 120W 8-Pin 1/8-Brick
TDK-LambdaPAE100S48-5/V
DC-DC Converters, Power module type, Output: 100W, 5V, Isolated type, Option: Auto-reset OVP
DC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 100W, Hybrid
Murata Power SolutionsUEE-5/30-D48NB-C
DC DC CONVERTER 5V 150W / Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 30A 36V - 75V Input
DC DC CONVERTER 5V 25W / Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 5A 36V - 75V Input
DC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 24.75W, Hybrid
説明
DC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 60W, Hybrid
Isolated DC/DC Converters 100W 5V@20A/3.7mm TH 1/8 Brick Bplate/Neg
Isolated Through Hole DC/DC Converter, Industrial, 2:1, 120 W, 1 Output, Fixed, 5 V, 20 A, Regulated, Eighth Brick
Dc-Dc Conv, Iso Pol, 1 O/P, 120W, 20A, 5V; Dc/Dc Converter Type:Eighth Brick; Output Power Max:120W; No. Of Outputs:1 Output; Output Voltage - Output 1:5V; Output Current - Output 1:20A; Isolation Voltage:1.5Kv; Width:22.9Mm Rohs Compliant: Yes |Artesyn Embedded Technologies AEO20A48N-6L