Aries 28-6513-10H
IC Socket, DIP28, 28 Contact(s), 2.54mm Term Pitch, 15.24mm Row Spacing, Solder
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet1ページ7年前
Datasheet1ページ10年前
Future Electronics
Mouser
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
IC Socket, DIP38, 28 Contact(s), 2.54mm Term Pitch, 7.62mm Row Spacing, Solder
IC Socket, DIP28, 28 Contact(s), 2.54mm Term Pitch, 15.24mm Row Spacing, Surface Mount
IC Socket, DIP28, 28 Contact(s), 2.54mm Term Pitch, 7.62mm Row Spacing, Solder
TE Connectivity2-1571552-9
Conn DIP Socket SKT 28 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Tube
説明
DIP/SIP Sockets LO-PRO FILE COLLET SOLDER TAIL 28 PINS
28 Position DIP Socket Gold
CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD