Aries 20-350000-11-RC
350000 Series 20 Pin 7.62mm Pitch DIP Socket Adapter
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet1ページ11年前
Datasheet1ページ11年前
Future Electronics
Factory Futures
Mouser
DigiKey
在庫履歴
3か月間の傾向:
-0.27%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
関連部品
TE Connectivity2-1571994-0
CONN, IC SOCKET, SIP,20,CLOSED,500 SERIES, SOLDER,0.1" PIN SPCNG, STRAIGHT,3A
DUAL IN-LINE SOCKET, DIP, 20 OPEN, THRU-HOLE 0.3", SOLDER TAIL, 3A, 110 SERIES
Board Connector, 20 Contact(s), 1 Row(s), Female, Straight, Solder Terminal, Socket
TE Connectivity3-1437530-5
IC Socket, SIP; Screw Machine; Standard; 20; Beryllium Copper; Gold; 0.125 in.
IC Socket, DIP20, 20 Contact(s), 2.54mm Term Pitch, 7.62mm Row Spacing, Surface Mount
IC Socket, SIP20, 20 Contact(s), 2.54mm Term Pitch, 0.1mm Row Spacing, Solder
説明
Correct-A-Chip IC Socket Adapters SOIC DIP ADAPTER
Conn SOIC-DIP Adapter RCP 20 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole