API Delevan SPD127R-124M
General Purpose Inductor, 120uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4747
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet1ページ0年前
Future Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
DigiKey
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2004-07-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Inductor Power Shielded Wirewound 120uH 15% 1KHz 15Q-Factor Ferrite 1.4A 0.19Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 120uH 15% 1KHz 13Q-Factor Ferrite 1A 0.26Ohm DCR T/R
Wurth Elektronik744771212
1KHz 5.2MHz 1.56A 1.3A 120¦ÌH 170m¦¸ ¡À20% SMD,12X12MM , 12mm*12mm*6mm
API Delevan2474R-26L
General Purpose Inductor, 120uH, 15%, 1 Element, Ferrite-Core
API Delevan8532-26L
General Purpose Inductor, 120uH, 15%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 8833
Inductor Power Shielded Wirewound 120uH 20% 1KHz Ferrite 0.6A 0.55Ohm DCR Automotive T/R
説明
Inductor; Filter; Ind 120uH; Tol +/-20%; Cur 1.6A; SMT; DCR 0.25 Ohms
FIXED IND 120UH 1.6A 250 MOHM