API Delevan P3519-101J
General Purpose Inductor, 0.1uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 3720
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet3ページ0年前
Datasheet3ページ0年前
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2014-12-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
FIXED IND 100NH 5.35A 10MOHM SMD