API Delevan ER1641-103KS
Fixed Ind 10UH 220MA 1.62 Ohm Th
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ0年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
General Purpose Inductor, 10uH, 10%, 1 Element, Iron-Core