API Delevan CM6350R-333
Common Mode Filters / Chokes 33uH 25% .007ohm Choke SMT Common
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet1ページ3年前
3か月間の傾向:
-73.56%
説明
Data Line Filter, 2 Function(s), 5.5A, 4 Pin(s)
33 UH COMMON MODE CHOK
CMC 33UH 5.5A 2LN SMD
33 UH 25% 5.5A