API Delevan CM6296R-253
Data Line Filter, 2 Function(s), 10A, 4 Pin(s)
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet1ページ15年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
-21.99%
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2000-02-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
API DelevanCM6296-253
Data Line Filter, 2 Function(s), 10A
API DelevanCM6149-253
Data Line Filter, 2 Function(s), 3A
API DelevanCM6149R-253
Data Line Filter, 2 Function(s), 3A, 4 Pin(s)
説明
CMC 25UH 10A 2LN SMD