API Delevan 1331R-561J
General Purpose Inductor, 0.56uH, 5%, 1 Element, Iron-Core, SMD, 3313
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet1ページ0年前
Future Electronics
サプライチェーン
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1998-04-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
API Delevan2510-18J
General Purpose Inductor, 0.56uH, 5%, 1 Element, Iron-Core, SMD, 2510
API Delevan1025-14J
General Purpose Inductor, 0.56uH, 5%, 1 Element, Phenolic-Core
Wirewound Inductor, 560 nH, 0.55 ohm, 180 MHz, 450 mA, 1210 [3225 Metric], NLV32-PF Series
Ind Power Molded 560nH 5% 25.2MHz 30Q-Factor Ferrite 450mA 1210 Blister Plastic T/R
Ind RF Chip Unshielded Wirewound 0.56uH ±5% 25.2MHz 30 Q-Factor Ferrite 450mA T/R
Wurth Elektronik744760256A
25.2MHz 340MHz 450mA 45@100MHz 560nH 1.1¦¸ ¡À5% 0805 , 2.29mm*1.7mm*1.48mm
説明
Fixed Inductors .56uH 5% .23ohm Sheilded SMT Induc