API Delevan 1025R-20J
GENERAL PURPOSE INDUCTOR RoHS Compliant Axial WIRE fixed air core inductor 125C 230MHz 1Ohm 1muH
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet1ページ0年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+3.34%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Inductor RF Wirewound 1uH 5% 25.2MHz 35Q-Factor Ferrite 0.37A 1.75Ohm DCR 1008 T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 1uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 400mA 700mOhm DCR 1210 T/R
Ind Chip Wirewound 1uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 400mA 1210 Blister Plastic T/R
Ind RF Chip Unshielded Wirewound 1uH ±5% 7.96MHz 30 Q-Factor Ferrite 400mA T/R
General Purpose Inductor, 1uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 2520/1008
Inductor RF Chip Wirewound 1uH 5% 25MHz 35Q-Factor Ceramic 370mA 1.8Ohm DCR 1008 T/R
説明
General Purpose Inductor, 1uH, 5%, 1 Element, Phenolic-Core
FIXED IND 1UH 390MA 1 OHM TH
Fixed Inductors 1uH 5% 1ohm Molded Unshield Coil