API Delevan 1008-153J
General Purpose Inductor, 15uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1008
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet1ページ0年前
RS (Formerly Allied Electronics)
DigiKey
サプライチェーン
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1994-11-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
API Delevan1008R-153J
Ind Power Molded Wirewound 15uH 5% 2.52MHz 25Q-Factor Ferrite 140mA 1008 Blister Plastic T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 15uH 5% 2.52MHz 25Q-Factor Ferrite 140mA 4.4Ohm DCR 1008 T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 15uH 5% 2.52MHz 25Q-Factor Ferrite 140mA 4.4Ohm DCR 1008 Automotive T/R
API Delevan1330R-48J
Fixed Inductors 15uH 5% 2.8ohm Unsheilded SMT Ind
Inductor General Purpose Chip Molded Wirewound 15uH 5% 2.52MHz 50Q-Factor Ferrite 0.2A 2.5Ohm DCR 1812 T/R
説明
FIXED IND 15UH 194MA 4 OHM SMD
1008 Nonstandard 0.105Lx0.095W 2.66mmx2.41mm 15muH