APEM QS83XXW220
Single Color LED, White, Diffused, T-4, 10mm
データシート & ドキュメント
TME
3か月間の傾向:
+117%
サプライチェーン
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2012-05-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
説明
APEM QS83XXW220 Series LED Indicator Light White 230V AC
8MM WIRES WHITE 220V