APEM QS83XXB220
Single Color LED, Blue, Diffused, T-4, 10mm
データシート & ドキュメント
TME
3か月間の傾向:
+131%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
説明
APEM QS83XXB220 LED Indicator Light Blue 230V AC
8MM WIRES BLU 220V