APEM QS121XXW220
12mm snap panelt mount led indication, solder lug/faston, fixed light, White, 220 VAC
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet5ページ6年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
-23.53%
Introduction Date2012-05-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
説明
Single Color LED, White, Diffused, 14mm
APEM QS121XXW220 LED Indicator Light White 230V AC