APEM QS103XXHY110
LED Indicator; 10mm; Plastic; Snap-In; Panel Mount; Fixed; Hyper Yellow; 110VAC; Wire
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet5ページ3年前
Datasheet5ページ8年前
Newark
Farnell
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2012-05-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Led Panel Mount Indicator, Snap-In, Yellow, 10 Mm, 110 Vac, 6 Ma, 380 Mcd, Not Rated Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. QS103XXHY110
INDICATOR, LED PANEL MNT, 10MM, YELLOW; LED Colour: Yellow; Operating Voltage: 110VAC; Mounting Hole Dia: 10mm; Forward Current If: 6mA; Luminous Intensity: 380mcd; IP / NEMA Rating: Not Rated; Product Range: QS Series; SVHC: No