APEM QS103XXB220
Single Color LED, Blue, Diffused, T-4, 12mm
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
TME
Datasheet5ページ3年前
IHS
在庫履歴
3か月間の傾向:
Restocked
サプライチェーン
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2012-05-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
APEM QS103XXB220 LED Indicator Light Blue 230V AC
LED IND 10MM FIXED BLUE 220V