APEM QS101XXW220
Single Color LED, White, Diffused, T-4, 12mm
データシート & ドキュメント
TME
3か月間の傾向:
-8.61%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
APEM QS101XXW220 Series LED Indicator Light White 230 VAC
10MM SOLDER LUG WHI 220V