APEM QS101XXHY220
Single Color LED, Hyper Bright Yellow, Daylight, T-4, 12mm
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
TME
Datasheet5ページ3年前
IHS
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
-9.44%
サプライチェーン
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2012-05-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
説明
LED INDICATOR 10MM PLASTIC SNAP-IN PANEL MOUNT FIXED HYPER YELLOW 220VAC SOLDER
APEM 10 mm Fixed Light Hyper Bright White 220 VAC indicator with Solder Lugs Terminals
APEM QS101XXHY220 LED Indicator Light Yellow 230V AC
QS Series snap in Panel mount LED indica
INDICATOR, LED PANEL MNT, 10MM, YELLOW
10 mm dia snap-in LED indicator
Led Panel Mount Indicator, Snap-In, Yellow, 10 Mm, 220 Vac, 3 Ma, 380 Mcd, Not Rated Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. QS101XXHY220
LED PNL IND YLW DIFF 12MM SLDR
INDICATOR 10MM FIXED HI YEL 220V