APEM QRM145BXXHG12E
APEM Rear Mount 12 VDC Fixed Light Hyper Bright Green LED with Wires Terminals and Black Bezel
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ4年前
Farnell
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
説明
LED INDICATOR SEALED 14MM BLACK CHROME FIXED HYPER BRIGHT GREEN 12VDC WIRE
Single Color LED, Hyper Bright Green
14 mm Rear Panel Mount LED Indicators
LED PNL IND GREEN DIFF WIRE LDS
REAR MOUNT 14MM BLACK IND 12VDC HYPER BR
Panel Indicator, 14Mm, Green, 12Vdc; Led Color:Green; Operating Voltage:12Vdc; Mounting Hole Dia:14Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:250Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Qrm14 Series Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. QRM145BXXHG12E