APEM Q8P5BXXHR12E
Led Panel Indicator, Red, 8Mm, 12Vdc Rohs Compliant: Yes |Apem Q8P5BXXHR12E
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Electro Sonic
Datasheet8ページ1年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
-63.16%
サプライチェーン
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2024-08-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
APEM Q8P5BXXHR12E Optoelectronics > LED (Light Emitting) > 8MM LED
Single Color LED, Hyper Bright Red, Diffused
ROHS3Compliant Active ROHS3Compliant (Type) Panel Indicator
LED PNL IND RED DIFF 5MM LEADS
INDICATOR 8MM PM PROMINENT RED P