APEM Q8P5BXXHG12E
Led Panel Indicator, Green, 8Mm, 12Vdc Rohs Compliant: Yes |Apem Q8P5BXXHG12E
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet7ページ5年前
3か月間の傾向:
-87.56%
Introduction Date2020-09-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
説明
PANEL MOUNT INDICATOR LED SEALED 8MM REAR WIRE FIXED HYPER GREEN 12VDC Q SERIES
Single Color LED, Hyper Bright Green, Water Clear
ROHS3Compliant Active ROHS3Compliant (Type) Panel Indicator
LED PNL IND GREEN DIFF 5MM LEADS
INDICATOR 8MM PM PROMINENT GREEN