APEM Q8P1CXXSR24E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Red 4500mcd Automotive 2-Pin
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet3ページ18年前
Electro Sonic
Master Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
-34.54%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
説明
Single Color LED, Super Bright High Efficiency Red, Water Clear
Led Indicator 8Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q8P1CXXSR24E
LED Indicator 8mm Prominent 24VDC IP67
LED PNL IND RED CLEAR 5MM SLDR
APEM 8 mm Fixed Super Bright Red panel mount LED with Bright Chrome Prominent Bezel Solder Lug / Fastons (2.8x0.8) Terminals and IP67 Sealing Voltage is configured at 24 VDC .