APEM Q8P1CXXHG24E
Led Indicator Sealed 8MM Prominent Bright Chrome Fixed Hyper Green 24VDC Solder
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Electro Sonic
Datasheet8ページ1年前
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
-13.48%
説明
Led Indicator 8Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q8P1CXXHG24E
LED PNL IND GREEN DIF QUICK CON
APEM 8 mm Fixed Hyper Bright Green panel mount LED with Bright Chrome Prominent Bezel Solder Lug / Fastons (2.8x0.8) Terminals and IP67 Sealing Voltage is configured at 24 VDC .