APEM Q8P1BXXHG220E
Indicator Pmnt, 8MM Mount Size, Green Led, Solder Lug Term, 8.5 Mm Lamp Size, 220 VAC
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet7ページ3年前
element14 APAC
Electro Sonic
在庫履歴
3か月間の傾向:
-100%
サプライチェーン
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2015-09-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
APEM Q8P1BXXHG220E Optoelectronics > LED (Light Emitting) > 8MM LED
Single Color LED, Hyper Bright Green, Diffused
LED Indicstor 8mm Prominent Hyper Green 220VAC IP67
Led Panel Mount Indicator, Green, 8 Mm, 220 Vac, 20 Ma, 1.9 Cd, Ip67 Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q8P1BXXHG220E
LED PNL IND GREEN DIFF 5MM SLDR
LED INDICATOR, PANEL, 8MM, GREEN, 220VAC; LED Colour: Green; Operating Voltage: 220VAC; Mounting Hole Dia: 8mm; Forward Current If: 20mA; Luminous Intensity: 1.9cd; IP / NEMA Rating: IP67; Product Range: Q Series; SVHC: No SVHC