APEM Q8F1CXXHG220E
APEM Q8F1CXXHG220E Optoelectronics > LED (Light Emitting) > 8MM LED
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet7ページ3年前
element14 APAC
Electro Sonic
TME
在庫履歴
3か月間の傾向:
-34.65%
サプライチェーン
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2015-09-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Single Color LED, Hyper Bright Green, Diffused
LED Indicator 8mm Flush chrome Hyper green 2210VAC IP67
Led Panel Mount Indicator, Green, 8 Mm, 220 Vac, 20 Ma, 300 Mcd, Ip67 Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q8F1CXXHG220E
8MM FLUSH HYPER BRIGHT LED, GREEN 220VAC
LED PNL IND GREEN DIFF 5MM SLDR
LED INDICATOR, PANEL, 8MM, GREEN, 220VAC; LED Colour: Green; Operating Voltage: 220VAC; Mounting Hole Dia: 8mm; Forward Current If: 20mA; Luminous Intensity: 300mcd; IP / NEMA Rating: IP67; Product Range: Q Series; SVHC: No SVHC