APEM Q8F1BXXSG28E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 1200mcd 2-Pin
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet3ページ18年前
Electro Sonic
Master Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
Introduction Date2008-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Single Color LED, Super Bright Green, Water Clear
Led Indicator 8Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q8F1BXXSG28E
LED Indicator 8mm Flush 28VDC IP67
LED PNL IND GREEN CLEAR 5MM SLDR
APEM 8 mm Fixed Super Bright Green panel mount LED with Black Chrome Flush Bezel Solder Lug / Fastons (2.8x0.8) Terminals and IP67 Sealing Voltage is configured at 28 VDC .