APEM Q8F1BXXHY110E
Single Color LED, Hyper Bright Yellow, Diffused
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet7ページ3年前
element14 APAC
Introduction Date2015-09-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Led Panel Mount Indicator, Yellow, 8 Mm, 110 Vac, 20 Ma, 250 Mcd, Ip67 Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q8F1BXXHY110E
8MM FLUSH HYPER BRIGHT LED, YELLOW 110VAC
LED PNL IND YELLOW DIFF 5MM SLDR
LED INDICATOR, PANEL, 8MM, YELLOW, 110V; LED Colour: Yellow; Operating Voltage: 110VAC; Mounting Hole Dia: 8mm; Forward Current If: 20mA; Luminous Intensity: 250mcd; IP / NEMA Rating: IP67; Product Range: Q Series; SVHC: No SVHC