APEM Q8F1BXXHG24E
Led Indicator Sealed 8MM Flush Black Chrome Hyper Bright Green 24VDC Solder
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Electro Sonic
Datasheet8ページ1年前
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
-87.95%
説明
Led Indicator 8Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q8F1BXXHG24E
8MM FLSH BLK CHRM HYP GRN 24VDC
APEM 8 mm Fixed Hyper Bright Green panel mount LED with Black Chrome Flush Bezel Solder Lug / Fastons (2.8x0.8) Terminals and IP67 Sealing Voltage is configured at 24 VDC .