APEM Q8F1BXXHG220E
APEM Q8F1BXXHG220E Optoelectronics > LED (Light Emitting) > 8MM LED
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet7ページ3年前
element14 APAC
Electro Sonic
Master Electronics
在庫履歴
1年間の傾向:
Restocked
Introduction Date2015-09-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Single Color LED, Hyper Bright Green, Diffused
LED Indicator 8mm flush Hyper Green 220VAC IP67
LED Panel Mount Indicators LED INDICATOR 8MM
Led Panel Mount Indicator, Green, 8 Mm, 220 Vac, 20 Ma, 300 Mcd, Ip67 Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q8F1BXXHG220E
LED PNL IND GREEN DIFF 5MM SLDR
LED INDICATOR, PANEL, 8MM, GREEN, 220VAC; LED Colour: Green; Operating Voltage: 220VAC; Mounting Hole Dia: 8mm; Forward Current If: 20mA; Luminous Intensity: 300mcd; IP / NEMA Rating: IP67; Product Range: Q Series; SVHC: No SVHC