APEM Q6R3BXXY24E
Led Indicator 6Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q6R3BXXY24E
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet6ページ3年前
Master Electronics
Electro Sonic
サプライチェーン
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Single Color LED, Yellow, Diffused
LED Indicator 6mm Recessed 24VDC IP67
6MM RECESSED BLACK LED WIRES, YEL 24VDC
LED PNL IND YELLOW DIFF 3MM LDS
APEM 6mm Panel Mount Black Chrome Bezel with Fixed Light Yellow LED with Recessed Bezel style and Wires Terminals . 24VDC Voltage