APEM Q6R3BXXG24E
Q Series Round with Domed Top 1 LED LED Panel Indicator 18.75mm 24V 20mA 40mcd
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet6ページ3年前
Master Electronics
Electro Sonic
在庫履歴
3か月間の傾向:
-86.36%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Led Indicator 6Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q6R3BXXG24E
Single Color LED, Green, Diffused
LED Indicator 6mm Recessed 24VDC IP67
6MM RECESSED BLACK LED WIRES, GREEN 24VDC
LED PNL IND GREEN DIFF 3MM LEADS
APEM 6mm Panel Mount Black Chrome Bezel with Fixed Light Green LED with Recessed Bezel style and Wires Terminals . 24VDC Voltage