APEM Q6R1CXXG24E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 50mcd 2-Pin
データシート & ドキュメント
3か月間の傾向:
-15.70%
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
LED INDICATOR SEALED 6MM RECESSED BRIGHT CHROME FIXED GREEN 24VDC SOLDER
Single Color LED, Green, Diffused
Led Panel Mount Indicator, Green, 6 Mm, 24 Vdc, 20 Ma, 40 Mcd, Ip67 Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q6R1CXXG24E
LED Indicator 6mm Recessed 24VDC IP67
LED PNL IND GREEN DIFF 3MM SLDR
APEM 6mm Panel Mount Bright Chrome Bezel with Fixed Light Green LED with Recessed Bezel style and Solder Lug Terminals . 24VDC Voltage
LED INDICATOR, PANEL, 6MM, GREEN, 24VDC; LED Colour: Green; Operating Voltage: 24VDC; Mounting Hole Dia: 6mm; Forward Current If: 20mA; Luminous Intensity: 40mcd; IP / NEMA Rating: IP67; Product Range: Q Series; SVHC: No SVHC (1