APEM Q6R1BXXB24E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Blue 1200mcd 2-Pin
データシート & ドキュメント
3か月間の傾向:
+0.00%
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
説明
APEM 6mm Panel Mount Black Chrome Bezel with Fixed Light Blue LED with Recessed Bezel style and Solder Lug Terminals . 24VDC Voltage
Single Color LED, Blue, Diffused
Led Panel Mount Indicator, Blue, 6 Mm, 24 Vdc, 20 Ma, 1.2 Cd, Ip67 Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q6R1BXXB24E
LED Indicator 6mm Recessed 24VDC IP67
6mm recessed black bezel IP67 sealed BLUE 24V
LED PNL IND BLUE DIFF 3MM SLDR
LED INDICATOR, PANEL, 6MM, BLUE, 24VDC; LED Colour: Blue; Operating Voltage: 24VDC; Mounting Hole Dia: 6mm; Forward Current If: 20mA; Luminous Intensity: 1.2cd; IP / NEMA Rating: IP67; Product Range: Q Series; SVHC: No SVHC (15-