APEM Q6P3BXXY24E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Yellow 30mcd 2-Pin
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet6ページ3年前
Master Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
-1.05%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
説明
INDICATOR PMNT,6MM MOUNT SIZE, YELLOW LED, LEADWIRES TERM,3 MM LAMP SIZE,24VDC
Led Indicator 6Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q6P3BXXY24E
Single Color LED, Yellow, Diffused
LED Indicator 6mm Prominent 24VDC IP67
LED PNL IND YELLOW DIFF 3MM LDS
APEM 6mm Panel Mount Black Chrome Bezel with Fixed Light Yellow LED with Prominent Bezel style and Wires Terminals . 24VDC Voltage