APEM Q6P1BXXY24E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Yellow 30mcd 2-Pin
データシート & ドキュメント
3か月間の傾向:
-5.98%
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
説明
LED INDICATOR SEALED 6MM PROMINENT BLACK CHROME FIXED YELLOW 24VDC SOLDER
Single Color LED, Yellow, Diffused
LED INDICATOR, PANEL, 6MM, YELLOW, 24VDC
6mm prominent black bezel IP67 sealed YELLOW 24V
LED PNL IND YELLOW DIFF 3MM SLDR
INDICATOR 24V 6MM PROMINENT YEL
APEM 6mm Panel Mount Black Chrome Bezel with Fixed Light Yellow LED with Prominent Bezel style and Solder Lug Terminals . 24VDC Voltage
Panel Mount Indicator, Led, 6Mm, Yellow, 2.1V; Led Color:Yellow; Operating Voltage:24Vdc; Mounting Hole Dia:6Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:30Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:2.1V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q6P1BXXY24E