APEM Q6F5BXXHG24E
LED PANEL INDICATOR, GREEN, 6MM, 24VDC; Available until stocks are exhausted
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet6ページ3年前
Master Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
説明
Single Color LED, Hyper Bright Green, Diffused
Led Indicator 6Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q6F5BXXHG24E
APEM LED Indicator 6mm FlushHyperGreen 24VDC IP67
LED PNL IND GREEN DIFF 3MM LEADS