APEM Q6F1GXXG28E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 8mcd 2-Pin
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet6ページ3年前
Master Electronics
Electro Sonic
在庫履歴
3か月間の傾向:
-46.15%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
説明
Led Indicator 6Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q6F1GXXG28E
Single Color LED, Green, Diffused
LED Indicator 6mm Flush 28VDC IP67
LED PNL IND GREEN DIFF 3MM SLDR
APEM 6mm Panel Mount Satin Grey Bezel with Fixed Light Green LED with Flush Bezel style and Solder Lug Terminals . 28VDC Voltage