APEM Q6F1BXXY12E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Yellow 6mcd 2-Pin
データシート & ドキュメント
在庫履歴
3か月間の傾向:
-100%
サプライチェーン
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
LED INDICATOR SEALED 6MM FLUSH BLACK CHROME FIXED YELLOW 12VDC SOLDER
Single Color LED, Yellow, Diffused
LED Indicator 6mm Flush 12VDC IP67
6mm flush black bezel IP67 sealed YELLOW 12V
LED PNL IND YELLOW DIFF 3MM SLDR
APEM 6mm Panel Mount Black Chrome Bezel with Fixed Light Yellow LED with Flush Bezel style and Solder Lug Terminals . 12VDC Voltage
Panel Mount Indicator, Led, 6Mm, Yellow, 2.1V; Led Color:Yellow; Operating Voltage:12Vdc; Mounting Hole Dia:6Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:8Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:2.1V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q6F1BXXY12E