APEM Q6F1BXXG24E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 8mcd Automotive 2-Pin
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet6ページ3年前
Newark
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Electro Sonic
在庫履歴
3か月間の傾向:
-2.25%
サプライチェーン
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
PANEL MOUNT INDICATOR LED 6MM FLUSH FIXED GREEN 24VDC SOLDER Q SERIES
Single Color LED, Green, Diffused
APEM Q Serisi 6mm Yeşil 24V LED
6mm flush black bezel IP67 sealed GREEN 24V
LED PNL IND GREEN DIFF 3MM SLDR
APEM 6mm Panel Mount Black Chrome Bezel with Fixed Light Green LED with Flush Bezel style and Solder Lug Terminals . 24VDC Voltage
Panel Mount Indicator, Led, 6Mm, Green, 2.2V; Led Color:Green; Operating Voltage:24Vdc; Mounting Hole Dia:6Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:8Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:2.2V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q6F1BXXG24E