APEM Q22Y5SXXSY24E
Led Panel Indicator, Yellow, 22Mm, 24Vdc Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q22Y5SXXSY24E
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet9ページ8年前
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
-41.67%
サプライチェーン
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2018-03-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
LED INDICATOR SEALED 22MM METAL CHAMFER SS FIXED YELLOW 24VDC EPOXY WIRES
Single Color LED, Super Bright Yellow, Diffused
LED Panel Mount Indicators Supr Bright YLW LED 24VDC 22mm Stls Stl
APEM 22mm CHAMFERED STAINLESS STEEL INDICATOR SUPER BRIGHT YELLOW 24VDC + WIRES SEALED
LED PANEL INDICATOR, YELLOW, 22MM, 24VDC;
LED PNL IND YELLOW 16.75MM LEADS