APEM Q22Y5SXXSR12E
Led Indicator Sealed 22MM Metal Chamfer Ss Fixed Red 12VDC Epoxy Wires
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet9ページ8年前
Master Electronics
TME
RS (Formerly Allied Electronics)
サプライチェーン
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2018-03-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
説明
Single Color LED, Super Bright Red, Diffused
Led Indicator 22Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q22Y5SXXSR12E
APEM 22mm CHAMFERED STAINLESS STEEL INDICATOR SUPER BRIGHT RED 12VDC + WIRES SEALED
LED PANEL INDICATOR, RED, 22mm, 12VDC;