APEM Q22Y5SXXB24E
LED PANEL INDICATOR, BLUE, 22MM, 24VDC; Available until stocks are exhausted
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet9ページ7年前
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
LED INDICATOR SEALED 22MM METAL CHAMFER SS FIXED BLUE 24VDC EPOXY WIRES
Led Indicator 22Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q22Y5SXXB24E
Single Color LED, Blue, Diffused
APEM 22mm CHAMFERED STAINLESS STEEL INDICATOR BLUE 24VDC + WIRES SEALED