APEM Q22Y5SXXB220E
Led Panel Indicator, Blue, 22Mm, 220Vac Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q22Y5SXXB220E
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet9ページ7年前
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2018-03-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
説明
LED INDICATOR SEALED 22MM METAL CHAMFER SS FIXED BLUE 220VAC EPOXY WIRES
APEM 22mm CHAMFERED STAINLESS STEEL BEZEL INDICATOR BLUE 220VAC + WIRES SEALED